Landelijke Jeugd Competitie mtb Rss

LJC Beesel

Posted by Paul Roerbag | Posted in Geen categorie | Posted on 21-04-2017

LJC Beesel en open klasse 20-05-2017
Op 20 mei organiseert MTB Vereniging Baarlo de LJC wedstrijd in Beesel. Aansluitend aan de 7 jeugd wedstrijden wordt er ook nog een open klasse verreden. De wedstrijden zullen, net als de afgelopen 6 jaar, plaats vinden op de Walsberg te Beesel-Reuver. Ten opzichte van de vorige edities, wordt weer getracht zoveel mogelijk vernieuwde parcour-sen uit te zetten in een uniek bosgebied. Deze omgeving leent zich uitstekend voor uitda-gende mountainbike wedstrijden waar beklimmingen, technische afdalingen en single tracks elkaar in een snel tempo afwisselen. Kortom, wil je echt mountainbiken, dan moet je 20 mei op de Walsberg in Beesel zijn.

Hoe te bereiken?
Komende over de A73 neem je de afslag Beesel. Vanaf dat moment volg je de MTB bord-jes tot op de Beeselse weg. Vervolgens volg je MTB PARKEREN en al snel ben je gearri-veerd op de Heyackerstraat te Beesel. (navigatie punt). Je rijd de straat af, en aan het eind op het grasveld is voldoende parkeergelegenheid aanwezig. Volg hierbij de aanwij-zingen van de verkeersregelaars op. Hier vandaan kun je te voet of per fiets verdergaan. Na 350 meter bereik je het hoofdterrein. Neem je een verenigings/teamtent mee meldt dit dan bij de verkeersregelaar zodat je kunt doorrijden naar het hoofdterrein.

Programma
Het programma voor de LJC jeugdwedstrijden is het vastgestelde tijdschema, ondanks de open klasse is er voor gekozen om op de normale starttijden te beginnen. De weg naar Limburg is immers lang genoeg.
9.30-10.15 inrijden cat.1 t/m 4
10.30 start cat.1 ca. 15 min. (M 2009 en V 2008)
11.00 start cat.2 ca. 20 min. (M 2008 en V 2007)
11.30 start cat.3 ca. 20 min. (M 2007 en V 2006)
12.00 start cat.4 ca. 30 min. (M 2006 en V 2005)
12.45 pauze en prijsuitreiking cat.1 t/m 4
12.40-13.15 inrijden cat. 5 t/m 7
13.30 start cat.5 ca. 35 min (M 2005 en V 2004)
14.15 start cat.6 ca. 45 min (M 2004 en V 2003)
15.15 start cat.7 ca. 55 min (M 2003)
16.20 – 16.35 inrijden open klasse
16.30 prijsuitreiking cat. 5 t/m 7
16.45 start open klasse ca. 60 min (M/V vanaf 2002 met en zonder licentie)
17.45 prijsuitreiking open klasse en einde

Inschrijving
Voorinschrijving voor de jeugdwedstrijden is alleen mogelijk via de website van de KNWU tot en met dinsdag 16 mei. Daarna kun je alleen nog op zaterdag 20 mei bijschrijven, dit kan tot een half uur voor de start van jouw betreffende categorie. Dag inschrijving kan op zaterdag 20 mei echter moet je dan wel een basis licentie aanschaffen, hierbij ontvang je ook een stuurbord dat je eigendom blijft. Inschrijving is voor de open klasse vanaf 15 jaar met of zonder licentie dient te geschieden op de wedstrijddag zelf (geen voorinschrij-ving). Kosten € 4,00.

Hoofd terrein
Hier vind je alles compact bij elkaar, zoals de jury, inschrijving, technische keuring, toilet-ten, EHBO, aanspreekpunt MTB Baarlo, catering (met vlaai) en ruimte voor het plaatsen van de verenigings-/teamtent.

Natuurgebied
Aan het organiseren van een dergelijk evenement zitten wel voorwaarden. De druk op dit natuurgebied is groot omdat er nu eenmaal veel mensen gebruik maken van dit gebied. Als MTB Vereniging Baarlo organiseren we deze wedstrijd buiten onze eigen gemeente grenzen en willen we graag nog vaker van dit gebied gebruik maken. Het is daarom wen-selijk dat je alleen op de aangegeven paden begeeft en het afval in de desbetreffende afvalzakken deponeert.
Alvast bedankt voor de medewerking en tot ziens op 20 mei op de Walsberg in Beesel voor sportieve wedstrijden.
Wedstrijdcommissie,
MTB Baarlo

Comments are closed.

Bike Zone
Bikefreak Magazine
ads
ads